You are here

Poseidon2 3266

Poseidon2 3266 umožňuje připojení až 8 senzorů přes sběrnici 1-Wire UNI / 1-Wire a až 4 detektorů přes binární DI vstupy.

Pro konfiguraci má zařízení vestavěný webový server. Lze jej sledovat vzdáleně přes internet z bezplatného portálu SensDesk nebo z mobilní aplikace SensDesk Mobile pro iOS a Android. Je kompatibilní s aplikacemi HWg-PDMS a HWg-Trigger.

Zařízení řady Poseidon2 slouží k dohledu a ovládání DI/DO po síti prostřednictvím bezpečné M2M komunikace (HTTPs, IPv6, SNMPv3). Díky podpoře více než 50 SNMP nebo SCADA aplikací lze zařízení řady Poseidon2 zapojit do nejrůznějších monitorovacích a řídicích systémů. Protokol MQTT umožňuje použití v rámci IoT řešení.

  • 8x 1-Wire UNI/1-Wire vstup; 4x digitální vstup; data logger pro více než 250.000 záznamů; digitální vstupy jsou vybaveny 32-bitovým čítačem S0 pulzů se zálohováním pro případ výpadku napájení
  • 5x SNMP Trap; 5x E-mail; 5x "SMS+Ring" (přes externí GSM bránu nebo modem)
  • Kompatibilita s MQTT umožňuje připojení do IoT Hub, MS Azure, AWS IoT, Bluemix Internet of Things a dalších cloudových služeb.
  • Připojeno přes LAN. Konfigurace přes vestavěný web server.
  • Hodnota senzoru mimo nastavený rozsah nebo změna stavu DI vstupu odešle email, SMS nebo SNMP Trap, případně sepne vzdálené relé na jiné jednotce Poseidon2 nebo Damocles2.
  • Pro prozvonění nebo SMS lze použít SW HWg-Trigger (externí GSM modem nutný) nebo na stejné LAN síti umístěnou SMS bránu HWg-SMS-GW3.
  • Prostřednictvím softwaru HWg-PDMS lze S0 pulzy přepočítat na cenu za čas s výstupem do MS Excel.
  • Kompatibilní s řadou SW třetích stran (SCADA apod.). Programátoři najdou příklady použití produktu v HWg-SDK (Borland C++, MS Visual, VB, C#, PHP, JAVA atd.).

Horizontal menu

Online Demo: 
OBSOLETE: AddressOBSOLETE_GPSAddresspoint
Prague
Formanská 296
149 00 Praha
Czech Republic
HW group Office, Formanská 296, 149 00 Praha, Czech Republic
Zwettl
Franz-Eigl-Straße 8
3910 Zwettl
Austria
BellEquip GmbH, Franz-Eigl-Straße 8, 3910 Zwettl, Austria