HW group je česká dynamická technologická společnost, zaměřená na vývoj, výrobu a distribuci řešení vzdáleného dohledu a ovládání, která odpovídají nejnovějším požadavkům průmyslového použití.

Příklady oblastí použití našich řešení

  • IT dohled prostředí (teplota, vlhkost, napájení, kontakty, atd.)
  • Datová centra (přístup do rozvaděčů, dohled technologií, atd.)
  • Průmyslové aplikace (sklady, farmaceutický průmysl, potravinářství, atd.)
  • Bezpečností aplikace (IP kamerové systémy, nahrazení sériových tiskáren, atd.)

>> O naší společnosti

1
2
3
4
5

Standalone Monitoring produkty mohou fungovat s portálem nebo zcela samostatně. Zařízení přímo odesílají emaily, lze je připojit přes SNMP do NMS (Network Monitoring Systém). Produkty jsou víceúčelové, jejich konfigurace je složitější a připojení do portálu (HWg-cloud nebo SensDesk) je jen jedna z funkcí. Připojení zařízení do portálu nijak neomezuje odesílání alarmů ze zařízení a ostatní standalone funkce.

všechny produkty v kategorii

Řada jednodušších IT zařízení nabízí pouze sériové rozhraní pro lokální obsluhu a sběr dat. S převodníky IP serial lze snadno realizovat dálková sběr dat i řízení systémů prostřednictvím sítí Ethernet, v podobě místních LAN i rozsáhlých WAN sítí. Data tak lze předávat prakticky kamkoli a zařízení je možné dohledovat centrálně, bez ohledu na jejich fyzické umístění.

všechny produkty v kategorii

Řízení přístupu do budov je nedílnou součástí řízení moderních budov i zajištění bezpečnosti osob. Přístupové systémy nabízejí řadu řešení pro různé typy kancelářských i průmyslových budov, veřejných institucí i škol. Zároveň poskytují nástroje pro evidenci docházky a osob uvnitř prostoru a autorizaci přístupu do vybraných prostor a zón.

všechny produkty v kategorii

Hledám řešení

Nástroj pro výběr senzorů poskytuje rychlý přehled zařízení, dostupných pro měření různých technických a fyzikálních veličin. Vyberte si typ měření, zobrazí se dostupná zařízení.

Příklady řešení

Monitoring prostředí a přístupové systémy v datacentrech

Ucelené řešení monitoringu prostředí a řízení přístupu pro datová centra.

Monitoring teploty ve zdravotnictví

Dohled teploty v lednicích a skladech, které jsou určeny k uchovávání léků a potřeb se stanovenou teplotou.

Spotřeba energie v bytových domech

Optimalizace spotřeby elektrické energie s využitím zařízení HWg-PWR.