You are here

HUB/Expander

 • Připojení 4 kontaktů nebo 1-Wire bus RJ11 čidel do Poseidon sběrnice RS-485 (RJ45)
  Consumption Housing
  Plastic
 • Rozdvojka pro připojení 2 senzorů RJ11. Připojovací kabel (4 žilový) je opatřen konektorem RJ11, dodáváme s kabelem o délce 3 metry.
  Consumption Housing
  Plastic
 • Rozbočovač T-Box slouží pro připojení senzorů na sběrnici 1-Wire k jednotkám z Poseidon Family. Sběrnice 1-Wire je propojena pomocí telefonních kabelů a konektorů RJ11. T-Box umožňuje připojit k jedné jednotce Poseidon až 5 čidel. Při dodržení celkové délky sběrnice lze rozbočovače zapojovat za sebe.
  Consumption Housing
  Plastic
 • Rozbočovač S-Hub slouží pro připojení RS-485 senzorů k jednotkám z Poseidon Family. Od modelu Poseidon 1250 je sběrnice RS-485 propojena pomocí TP kabelů a konektorů RJ45. S-Hub umožňuje připojit k jednomu Poseidonu až 8 čidel po RJ45. Rozbočovače S-Hub lze zapojovat za sebe. S-Hub lze topologií přirovnat k Hubu na síti Ethernet, ale nelze je zaměnit.
  Consumption Housing
  Plastic
 • Rozbočovač pro 1-Wire sběrnici s posílením napájení. Kompatibilní s 1-Wire i 1-Wire UNI sběrnicí. 1-Wire hub Power umožňuje připojit k jedné jednotce Poseidon 2250 několik čidel, která mají vyšší proudovou spotřebu (například Sensor 60V 1W-UNI nebo Sensor 20mA 1W-UNI).
  Consumption Housing
  Plastic