You are here

Monitoring teploty ve zdravotnictví

Příklad použití našich zařízení ve zdravotnictví

Horizontal menu

Situace

Nemocnice je povinna skladovat léky v určitém teplotním rozmezí. Pak-li, že by nebyla dodržena předepsaná teplota mohlo by dojít ke ztrátě jejich účinnosti či dokonce k úplnému zkažení. Kromě toho v případě kontroly příslušným úřadem hrozí udělení postihu.

Problém

Pokud chce nemocnice dodržovat předepsané normy a zákony musí se přizpůsobit. Aby se tak stalo, musí zajistit dohled teploty v lednicích a skladech, které jsou určeny k uchovávání léků a potřeb podléhajících teplotnímu rozmezí. Pokud zaměstná člověka, který bude kontrolovat jednotlivé lednice a sklady nejen, že to bude finančně náročné ale navíc to nezajistí spolehlivost. Dále pak musí najít vhodné a kvalitní monitorovací zařízení. Výhodnější je použít naše řešení.

Řešení

K vyřešení problém se použije jedna z našich monitorovacích jednotek z řady Poseidon2. Jednotka zajistí neustálé měření teploty a jakmile teplota nebude v rozmezí bude okamžitě upozorněno pomocí SMS zprávy, emailem či jiným alarmem. Mimo tyto funkce jsou data zaznamenávány do jednotky případně přímo do excelové tabulky pro snadný přehled. V případě potřeby může jednotka dokonce informovat o tom, zda byly otevřeny dveře do skladu.

Výhody

  • Alarm v případě překročení teploty
  • Záznam teploty, vhlkosti a mnoho dalších funkcí
  • Jednorázový nákup, žádné další tarify/poplatky
  • Strandardní záruka 3 roky a plná technická podpora
  • Možnost certifikace