You are here

Detekce zaplavení a požáru v ubytovacích zařízeních

Příklad použití našich zařízení ve ubytovacích zařízeních

Issue description: 

skdfjoj

Horizontal menu

Detekce zaplavení a požáru v ubytovacích zařízeních

 

Přehled

Hotelový řetězec provádí revitalizaci a dodržení standardu pokojů. V každém hotelovém pokoji potřebuje mít zajištěný dodej vody (koupelna, topení) aby nedocházelo k únikům a následnému vytopení a mimo to musí provést bezpečnostní opatření i z hlediska např. náhlého požáru.

Problém

Pokud začne někde kolem vedení vody (vodovodní trubky, záchod, topení) unikat voda může to způsobit nedozírné následky v hodnotách milionů korun. Stejné problémy hrozí v případě nedopalku cigarety či jinak zapříčiného požáru. Proto je nutné hledat na truhu vhodné řešení, které včas upozorní na vznikající problém a předejde tak katastrofě.  (spouštění springleru?)

Řešení

Problém je možno vyřešit více způsoby:

  1. Je možné nejdříve vyřešit problém například jen se zajištěním úniku vody. Můžeme zde použít naše zařízení HWg-WLD, které může po délce až 85 (celk.185) detekovat unikající kapalinu byť jen ve velikosti kapky. Tato možnost je ekonomicky efektivní.
  2. Zákazník si zvolí možnost kompletního zabezpěčení tzn., že použije jednu z našich jednotek Poseidon2 k ní zařízení HWg-WLD Relay a detektor kouře FDR-12 v případě požadavku SMS alarmů i SMS bránu HWg-SMS-GW3.

Výhody

  • Více typů alarmů sms, email, prozvonění, siréna
  • Záznam teploty, vhlkosti a mnoho dalších funkcí
  • Jednorázový nákup, žádné další tarify/poplatky
  • Strandardní záruka 3 roky a plná technická podpora
  • Možnost certifikace

 

Product canceled
 
New product Available